Беларусь 3

Беларусь 3

Беларусь 3

«Беларусь-3» — культурно-просветительский телеканал Белтелерадиокомпании, первый цифровой телеканал Республики Беларусь. Вещает на двух языках — белорусском и русском. Начал вещание 8 февраля 2013 года.

Понедельник, 18 сентября 2017г.
07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Тушонка з гародніны.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Нацыянальны хіт-парад".
09:20
"Дажыць да світання". Драма (СССР, 1975 г.). (12+).
10:35
"Навукаманія" (6+).
11:05
"Мелодыі лета-2017".
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Эпоха". Максім Багдановіч.
13:15
"Наперад у мінулае".
13:40
"Беларуская кухня". Тушонка з гародніны.
14:05
"Гэты дзень".
14:10
"Дажыць да світання". Драма (СССР, 1975 г.). (12+).
15:30
"Дзённікі беларускага падполля". Мінск (12+).
15:55
"Час кіно".
16:05
"Маё каханне". Лірычная кінааповесць (СССР, 1940 г.). (12+).
17:20
"Час кіно".
17:30
"Фрыда". Біяграфічная драма (ЗША, Мексіка, Канада, 2002 г.). (16+).
19:30
"Майстэрня". Гісторыя аднаго мастака. Уладзімір Зінкевіч.
19:55
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:10
"Ліра". Народны паэт Беларусі Ніл Гілевіч.
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Дзённікі беларускага падполля". Мінск (12+).
21:30
"Час кіно".
21:40
"Маё каханне". Лірычная кінааповесць (СССР, 1940 г.). (12+).
23:00
"Гэты дзень".
23:05
"Прадам бязвоблачнае неба". Навукова-папулярны фільм (12+).
Вторник, 19 сентября 2017г.
07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Тварожная бабка з яблыкамі.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Людміла Гурчанка". Біяграфічная драма. 9-я серыя (Расія, 2015 г.). (12+).
09:15
"Маабіцкі сшытак". Драма (СССР, 1968 г.). (12+).
10:45
"Камертон". Народны артыст Беларусі Віктар Саркісян і заслужаная артыстка Рэспублікі Беларусь Вольга Лапо.
11:20
"Апошні дзень". Яўген Мацвееў (12+).
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Іван Шамякін". Дакументальны фільм (12+).
12:40
"Славянскі базар у Віцебску-2007".
14:20
"Беларуская кухня". Тварожная бабка з яблыкамі.
14:50
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
15:15
"Гэты дзень".
15:20
"Маабіцкі сшытак". Драма (СССР, 1968 г.). (12+).
16:50
"Партызаны супраць Вермахта". 1-я серыя (12+).
17:20
"Матч". Драма. 1-я серыя (Расія, Украіна, 2012 г.). (16+).
18:05
"Апошні дзень". Яўген Мацвееў (12+).
18:45
"Людміла Гурчанка". Біяграфічная драма. 9-я серыя (Расія, 2015 г.). (12+).
19:30
"Ваша лато", "Пяцёрачка".
19:55
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:15
"Гэты дзень".
20:20
"Твар у твар". Выпуск трэці (12+).
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Партызаны супраць Вермахта". 1-я серыя (12+).
21:30
"Матч". Драма. 1-я серыя (Расія, Украіна, 2012 г.). (16+).
22:15
"Гэты дзень".
22:20
"Кліч мора". Дакументальны фільм (12+).
Среда, 20 сентября 2017г.
07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Бураковы квас.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Людміла Гурчанка". Біяграфічная драма. 10-я серыя (Расія, 2015 г.). (12+).
09:10
"Іжорскі батальён". Драма (СССР, 1972 г.). (12+).
10:40
"Справа жыцця". Новыя распрацоўкі беларускіх археолагаў.
10:55
"Камертон". Пісьменнік Георгій Марчук.
11:20
"Апошні дзень". Сяргей Бадроў (12+).
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Адкрыццё". Пісьменнік Алесь Адамовіч (12+).
12:45
"Славянскі базар у Віцебску-2012". Леў Лешчанка.
14:25
"Беларуская кухня". Бураковы квас.
14:50
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
15:15
"Гэты дзень".
15:20
"Іжорскі батальён". Драма (СССР, 1972 г.). (12+).
16:50
"Партызаны супраць Вермахта". 2-я серыя (12+).
17:20
"Матч". Драма. 2-я серыя (Расія, Украіна, 2012 г.). (16+).
18:05
"Апошні дзень". Сяргей Бадроў (12+).
18:45
"Людміла Гурчанка". Біяграфічная драма. 10-я серыя (Расія, 2015 г.). (12+).
19:30
"Запіскі на палях". Янка Брыль.
19:55
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:10
"24 пытанні". Святлана Стацэнка (12+).
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Партызаны супраць Вермахта". 2-я серыя (12+).
21:30
"Матч". Драма. 2-я серыя (Расія, Украіна, 2012 г.). (16+).
22:20
"Гэты дзень".
22:25
"Музыка і фарбы". Музычнае падарожжа па залах Дзяржаўнай Траццякоўскай галерэі (12+).
Четверг, 21 сентября 2017г.
07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Зуцы (катлеты з грыбоў).
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Людміла Гурчанка". Біяграфічная драма. 11-я серыя (Расія, 2015 г.). (12+).
09:10
"Памяць сэрца". Драма (СССР, 1958 г.). (12+).
10:45
"Размовы пра духоўнае".
10:55
"Камертон". Оперны спявак, народны артыст СССР Віргіліус Нарэйка.
11:20
"Апошні дзень". Лідзія Русланава (12+).
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Янка Купала, Якуб Колас. Тайны біяграфіі". Першая частка "Знак няроўнасці".
12:45
Аўтарскі канцэрт кампазітара Алега Елісеенкава.
14:20
"Камертон". Заслужаны дзеяч мастацтваў Рэспублікі Беларусь Алег Елісеенкаў.
14:45
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
15:10
"Гэты дзень".
15:15
"Памяць сэрца". Драма (СССР, 1958 г.). (12+).
16:50
"Партызаны супраць Вермахта". 3-я серыя (12+).
17:20
"Матч". Драма. 3-я серыя (Расія, Украіна, 2012 г.). (16+).
18:05
"Апошні дзень". Лідзія Русланава (12+).
18:45
"Людміла Гурчанка". Біяграфічная драма. 11-я серыя (Расія, 2015 г.). (12+).
19:30
"Запіскі на палях". Аркадзь Куляшоў.
19:55
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:10
"24 пытанні". Вольга Гайко (12+).
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Партызаны супраць Вермахта". 3-я серыя (12+).
21:30
"Матч". Драма. 3-я серыя (Расія, Украіна, 2012 г.). (16+).
22:15
"Гэты дзень".
22:20
"Свята Нептуна". Камедыя (СССР, 1986 г.). (12+).
Пятница, 22 сентября 2017г.
07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Грачанікі.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Людміла Гурчанка". Біяграфічная драма. 12-я серыя (Расія, 2015 г.). (12+).
09:10
"Зорка". Драма (СССР, 1949 г.). (12+).
10:40
"Справа жыцця". Мастацтвазнаўца, крытык, пісьменнік і журналіст Барыс Крэпак.
10:55
"Святло далёкай зоркі". Памяці педагога, піяністкі Элы Альтэрман.
11:20
"Апошні дзень". Людміла Зыкіна (12+).
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Янка Купала, Якуб Колас. Тайны біяграфіі". Другая частка "Трэці "пясняр".
12:45
"Славянскі базар у Віцебску-2011".
14:35
"Беларуская кухня". Грачанікі.
15:00
"Сіла веры".
15:25
"Зорка". Драма (СССР, 1949 г.). (12+).
16:50
"Партызаны супраць Вермахта". 4-я серыя (12+).
17:20
"Матч". Драма. 4-я серыя, заключная (Расія, Украіна, 2012 г.). (16+).
18:05
"Апошні дзень". Людміла Зыкіна (12+).
18:45
"Людміла Гурчанка". Біяграфічная драма. 12-я серыя (Расія, 2015 г.). (12+).
19:25
"Запіскі на палях". Алесь Адамовіч.
19:55
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:10
"24 пытанні". Павел Харланчук (12+).
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Партызаны супраць Вермахта". 4-я серыя (12+).
21:30
"Матч". Драма. 4-я серыя, заключная (Расія, Украіна, 2012 г.). (16+).
22:15
"Час кіно".
22:25
"Манглхорн". Драма (ЗША, 2014 г.). (16+).
Суббота, 23 сентября 2017г.
07:35
"Сіла веры".
08:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:15
"Гэты дзень".
08:20
"Лятучая мыш". Музычная камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1978 г.). (12+).
10:35
"Беларусь як песня". Віктар Вуячыч.
11:05
"Навукаманія" (6+).
11:30
"Чалавек-аркестр". Камедыя (Францыя, 1970 г.). (12+).
12:55
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
13:10
"Гэты дзень".
13:15
"Камертон". Народная артыстка Беларусі Ніна Ламановіч.
13:40
"Мелодыі лета-2017".
14:30
"Запіскі на палях". Васіль Быкаў.
14:55
"Альпійская балада". Драма паводле аднайменнай аповесці Васіля Быкава ("Беларусьфільм", 1965 г.). (12+).
16:25
"Апошні дзень". Анатоль Папанаў (12+).
17:05
"Чатыры танкісты і сабака". Прыгодніцкі фільм. 14-я і 15-я серыі (Польшча, 1966 г.). (12+).
18:55
"Белыя росы". Народная камедыя ("Беларусьфільм", 1983 г.). (12+).
20:20
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Маладая жонка". Меладрама (СССР, 1978 г.). (12+).
22:40
"Час кіно".
22:50
"Жыццё цудоўнае". Драма (Італія, 1997 г.). (12+).
Воскресенье, 24 сентября 2017г.
07:35
"Святыні Беларусі".
08:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:15
"Гэты дзень".
08:20
"Маладая жонка". Меладрама (СССР, 1978 г.). (12+).
09:55
"Наперад у мінулае".
10:20
"Нацыянальны хіт-парад".
11:10
"Белыя росы". Народная камедыя ("Беларусьфільм", 1983 г.). (12+).
12:40
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:55
"Гэты дзень".
13:00
"Славянскі базар у Віцебску-2006". Канцэрт Нацыянальнага канцэртнага аркестра Беларусі пад кіраўніцтвам М.Фінберга.
14:15
"Беларусь як песня". Віктар Вуячыч.
14:40
"Лятучая мыш". Музычная камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1978 г.). (12+).
16:55
"Вечары Вялікага тэатра ў замку Радзівілаў". Балет "Жызэль, або Вілісы".
18:30
"Тэатр у дэталях". Опера Нацыянальнага акадэмічнага Вялікага тэатра оперы і балета Беларусі "Сівая легенда".
18:55
"Чалавек-аркестр". Камедыя (Францыя, 1970 г.). (12+).
20:20
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:40
"Калыханка" (0+).
21:05
"Апошні дзень". Анатоль Папанаў (12+).
21:40
"Чатыры танкісты і сабака". Прыгодніцкі фільм. 14-я і 15-я серыі (Польшча, 1966 г.). (12+).
23:35
"Альпійская балада". Драма паводле аднайменнай аповесці Васіля Быкава ("Беларусьфільм", 1965 г.). (12+).


0 – без возрастных ограничений
* – детям до 12 лет просмотр фильма разрешен в сопровождении родителей или педагога
** – детям до 14 лет разрешается просмотр в сопровождении родителей или педагога
*** – фильм разрешен для показа зрителям старше 16 лет
**** – фильм разрешен для показа зрителям старше 18 лет
Э18 – эротический фильм, который разрешен для показа зрителям старше 18 лет
Архив программы передач
Сентябрь 2017
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930